REKLAMA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



PARTNERZY



Szukasz kodu pocztowego? Szukaj u nas!


Wyszukiwarka kodów pocztowych

Kody pocztowe Kod Ulicy:

(format xx-xxx)

Parametry kodu:
Miejscowość:
Ulica:
Województwo:







Znalezione kody:
Dane w formacie:
kod pocztowy - wojewodztwo - miejscowosc - ulica - powiat - gmina
20-410 Lublin lubelskie 1 Maja Lublin Lublin
20-378 Lublin lubelskie 11 Listopada Lublin Lublin
20-391 Lublin lubelskie Abramowicka Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Agrestowa Lublin Lublin
20-350 Lublin lubelskie Akacjowa Lublin Lublin
20-715 Lublin lubelskie Aksini Lublin Lublin
20-113 Lublin lubelskie Archidiakońska Lublin Lublin
20-136 Lublin lubelskie Aroniowa Lublin Lublin
20-359 Lublin lubelskie Asnyka Adama Lublin Lublin
20-204 Lublin lubelskie Azaliowa Lublin Lublin
20-328 Lublin lubelskie Azotowa Lublin Lublin
20-460 Lublin lubelskie Bagatela Lublin Lublin
20-082 Lublin lubelskie Bajkowskiego Wacława Lublin Lublin
20-858 Lublin lubelskie Baletowa Lublin Lublin
20-601 Lublin lubelskie Balladyny Lublin Lublin
20-874 Lublin lubelskie Barcickiego Jana Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Bartnicza Lublin Lublin
20-144 Lublin lubelskie Bazylianówka Lublin Lublin
20-715 Lublin lubelskie Beatrycze Lublin Lublin
20-045 Lublin lubelskie Beliniaków Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Bełżycka Lublin Lublin
20-402 Lublin lubelskie Betonowa Lublin Lublin
20-030 Lublin lubelskie Biała Lublin Lublin
20-119 Lublin lubelskie Białkowska Góra Lublin Lublin
20-732 Lublin lubelskie Białostocka Lublin Lublin
20-073 Lublin lubelskie Bieczyńskiego Feliksa Lublin Lublin
20-543 Lublin lubelskie Biedronki Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Bielskiego Konrada Lublin Lublin
20-089 Lublin lubelskie Biernackiego Mieczysława Lublin Lublin
20-722 Lublin lubelskie Bieszczadzka Lublin Lublin
20-304 Lublin lubelskie Biłgorajska Lublin Lublin
20-259 Lublin lubelskie Biskupie Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Biskupińska Lublin Lublin
20-259 Lublin lubelskie Bławatkowa Lublin Lublin
20-468 Lublin lubelskie Błękitna Lublin Lublin
20-734 Lublin lubelskie Błońskiego Tadeusza Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Bobrzan Lublin Lublin
20-070 Lublin lubelskie Boczna Lubomelskiej Lublin Lublin
20-310 Lublin lubelskie Boczna Łęczyńskiej Lublin Lublin
20-103 Lublin lubelskie Boczna Rusałki Lublin Lublin
20-358 Lublin lubelskie Bogusławskiego Wojciecha Lublin Lublin
20-705 Lublin lubelskie Bohaterów Monte Cassino Lublin Lublin
20-142 Lublin lubelskie Borówkowa Lublin Lublin
20-435 Lublin lubelskie Boya Żeleńskiego Tadeusza Lublin Lublin
20-522 Lublin lubelskie Bór Lublin Lublin
20-492 Lublin lubelskie Bp. Fulmana Mariana Lublin Lublin
20-111 Lublin lubelskie Bramowa Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Brezy Tadeusza Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Brodowskiego Feliksa Lublin Lublin
20-087 Lublin lubelskie Browarna Lublin Lublin
20-640 Lublin lubelskie Brzeskiej Magdaleny Lublin Lublin
20-142 Lublin lubelskie Brzoskwiniowa Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Brzóski Stanisława Lublin Lublin
20-469 Lublin lubelskie Budowlana Lublin Lublin
20-353 Lublin lubelskie Bukowa Lublin Lublin
20-104 Lublin lubelskie Bulwarowa Lublin Lublin
20-576 Lublin lubelskie Bursztynowa Lublin Lublin
20-406 Lublin lubelskie Bychawski Pl. Lublin Lublin
20-723 Lublin lubelskie Bydgoska Lublin Lublin
20-302 Lublin lubelskie Bystrzycka Lublin Lublin
20-310 Lublin lubelskie Ceglana Lublin Lublin
20-120 Lublin lubelskie Cerkiewna Lublin Lublin
20-411 Lublin lubelskie Chłodna Lublin Lublin
20-620 Lublin lubelskie Chmielewskiego Gracjana Lublin Lublin
20-079 Lublin Lublin Chmielna 2-6(p) Lublin
20-075 Lublin lubelskie Chmielna Lublin Lublin
20-816 Lublin lubelskie Choiny Lublin Lublin
20-088 Lublin lubelskie Ciasna Lublin Lublin
20-522 Lublin lubelskie Cienista Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Ciepielewskiego Jana Lublin Lublin
20-479 Lublin lubelskie Ciepłownicza Lublin Lublin
20-703 Lublin lubelskie Cisowa Lublin Lublin
20-031 Lublin lubelskie Curie-Skłodowskiej Marii Pl. Lublin Lublin
20-714 Lublin lubelskie Cyda Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Cyprysowa Lublin Lublin
20-583 Lublin lubelskie Cyrkoniowa Lublin Lublin
20-122 Lublin lubelskie Cyrulicza Lublin Lublin
20-820 Lublin lubelskie Czarnieckiego Stefana Lublin Lublin
20-349 Lublin lubelskie Czereśniowa Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Czernicowa Lublin Lublin
20-424 Lublin lubelskie Czeska Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Czumy Ignacego Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Daktylowa Lublin Lublin
20-250 Lublin lubelskie Daszyńskiego Ignacego Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Dąbrowicka Lublin Lublin
20-416 Lublin lubelskie Dąbrowska Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Dąbrówki Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Deszczowa Lublin Lublin
20-447 Lublin Lublin Diamentowa 2-18(p) Lublin
20-714 Lublin lubelskie Ditty Lublin Lublin
20-054 Lublin lubelskie Długosza Jana Al. Lublin Lublin
20-149 Lublin lubelskie Do Dysa Lublin Lublin
20-350 Lublin lubelskie Dobra Lublin Lublin
20-259 Lublin lubelskie Dojazdowa Lublin Lublin
20-128 Lublin lubelskie Dolińskiego Gustawa Lublin Lublin
20-111 Lublin lubelskie Dominikańska Lublin Lublin
20-386 Lublin lubelskie Dominowska Lublin Lublin
20-612 Lublin lubelskie Dr. Jaworowskiego Aleksandra Lublin Lublin
20-150 Lublin lubelskie Drukarska Lublin Lublin
20-737 Lublin lubelskie Dubieckiego Mariana Lublin Lublin
20-408 Lublin lubelskie Dworcowy Pl. Lublin Lublin
20-144 Lublin lubelskie Dymowskiego Tadeusza Lublin Lublin
20-426 Lublin lubelskie Dywizjonu 303 Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Dzbenin Lublin Lublin
20-811 Lublin lubelskie Dzieci Zamojszczyzny Lublin Lublin
20-539 Lublin lubelskie Dziewanny Lublin Lublin
20-252 Lublin Lublin Dziubińskiej Heleny 82-DK(p) Lublin
20-349 Lublin lubelskie Elektryczna Lublin Lublin
20-468 Lublin lubelskie Energetyków Lublin Lublin
20-301 Lublin lubelskie Fabryczna Lublin Lublin
20-133 Lublin lubelskie Fałata Juliana Lublin Lublin
20-531 Lublin lubelskie Fantastyczna Lublin Lublin
20-635 Lublin lubelskie Faraona Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Farmaceutyczna Lublin Lublin
20-091 Lublin lubelskie Fieldorfa Augusta (Generała Augusta Fieldorfa) Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Fiołkowa Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Forsycjowa Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Fortunna Lublin Lublin
20-736 Lublin lubelskie Frankowskiego Leona Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Fredry Aleksandra Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Gajowa Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Gawronia Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Gen. Kruka Michała Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Gen. Zajączka Józefa Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Gierymskiego Aleksandra Lublin Lublin
20-616 Lublin Lublin Gliniana 2-48(p) Lublin
20-614 Lublin Lublin Gliniana 50-DK(p) Lublin
20-457 Lublin lubelskie Glińskiego Kazimierza Lublin Lublin
20-612 Lublin lubelskie Głęboka Lublin Lublin
20-060 Lublin lubelskie Głowackiego Bartosza Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Główna Lublin Lublin
20-380 Lublin Lublin Głuska 24-138(p) Lublin
20-385 Lublin Lublin Głuska 183-DK(n) Lublin
20-830 Lublin lubelskie Gnieźnieńska Lublin Lublin
20-045 Lublin lubelskie Godebskiego Cypriana Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Gojawiczyńskiej Poli Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Gołębia Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Goplan Lublin Lublin
20-217 Lublin lubelskie Gospodarcza Lublin Lublin
20-005 Lublin lubelskie Górna Lublin Lublin
20-330 Lublin lubelskie Grabskiego Władysława Lublin Lublin
20-583 Lublin lubelskie Granatowa Lublin Lublin
20-362 Lublin lubelskie Grochowskiego Alojzego Lublin Lublin
20-256 Lublin lubelskie Grodzickiego Tadeusza Lublin Lublin
20-111 Lublin lubelskie Gruella Teodora Lublin Lublin
20-378 Lublin lubelskie Grunwaldzka Lublin Lublin
20-522 Lublin lubelskie Grzybowa Lublin Lublin
20-714 Lublin lubelskie Guliwera Lublin Lublin
20-874 Lublin lubelskie Halickiego Henryka Lublin Lublin
20-376 Lublin lubelskie Hallera Józefa Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Hamleta Lublin Lublin
20-387 Lublin lubelskie Handlowa Lublin Lublin
20-805 Lublin lubelskie Harcerska Lublin Lublin
20-857 Lublin lubelskie Harnasie Lublin Lublin
20-737 Lublin lubelskie Hauke-Bosaka Józefa Lublin Lublin
20-712 Lublin lubelskie Heloizy Lublin Lublin
20-008 Lublin lubelskie Hempla Jana Lublin Lublin
20-553 Lublin lubelskie Hetmańska Lublin Lublin
20-143 Lublin lubelskie Hiacyntowa Lublin Lublin
20-027 Lublin lubelskie Hipoteczna Lublin Lublin
20-303 Lublin lubelskie Hrubieszowska Lublin Lublin
20-555 Lublin lubelskie Husarska Lublin Lublin
20-078 Lublin lubelskie I Armii Wojska Polskiego Lublin Lublin
20-815 Lublin lubelskie Iglatowskiego Jana Lublin Lublin
20-624 Lublin lubelskie Irydiona Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Iwaszkiewicza Jarosława Lublin Lublin
20-710 Lublin lubelskie Izoldy Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Jagiellońska Lublin Lublin
20-535 Lublin lubelskie Jana Pawła II Lublin Lublin
20-509 Lublin lubelskie Janowska Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Jantarowa Lublin Lublin
20-254 Lublin lubelskie Jarmarczna Lublin Lublin
20-141 Lublin lubelskie Jarzębinowa Lublin Lublin
20-077 Lublin lubelskie Jasna Lublin Lublin
20-583 Lublin lubelskie Jaspisowa Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Jaspisowa Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Jastruna Mieczysława Lublin Lublin
20-323 Lublin lubelskie Jastrzębia Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Jaworowa Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Jaworskiego Kazimierza Andrzeja Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Jemiołowa Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Jemiołuszki Lublin Lublin
20-735 Lublin lubelskie Jeziorańskiego Antoniego Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Jeżynowa Lublin Lublin
20-825 Lublin lubelskie Jodłowa Lublin Lublin
20-710 Lublin lubelskie Julii Lublin Lublin
20-057 Lublin lubelskie Junoszy Klemensa Lublin Lublin
20-058 Lublin lubelskie Junoszy Klemensa Lublin Lublin
20-629 Lublin lubelskie Juranda Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Kacza Lublin Lublin
20-543 Lublin lubelskie Kaczeńcowa Lublin Lublin
20-143 Lublin lubelskie Kalinowa Lublin Lublin
20-201 Lublin Lublin Kalinowszczyzna 64-DK(p) Lublin
20-009 Lublin lubelskie Kapucyńska Lublin Lublin
20-027 Lublin lubelskie Karłowicza Mieczysława Lublin Lublin
20-081 Lublin lubelskie Karmelicka Lublin Lublin
20-868 Lublin lubelskie Karpacka Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Kaskadowa Lublin Lublin
20-729 Lublin lubelskie Kaszubska Lublin Lublin
20-552 Lublin lubelskie Kawaleryjska Lublin Lublin
20-106 Lublin lubelskie Kąpielowa Lublin Lublin
20-723 Lublin lubelskie Kielecka Lublin Lublin
20-229 Lublin lubelskie Kijańska Lublin Lublin
20-243 Lublin lubelskie Kleeberga Franciszka Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Kleinera Juliusza Lublin Lublin
20-784 Lublin lubelskie Klepackiego Witolda Lublin Lublin
20-811 Lublin lubelskie Klonowa Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Klonowica Sebastiana Lublin Lublin
20-717 Lublin lubelskie Kmicica Lublin Lublin
20-434 Lublin lubelskie Kochanowskiego Jana Lublin Lublin
20-006 Lublin lubelskie Kołłątaja Hugo Lublin Lublin
20-508 Lublin lubelskie Koło Lublin Lublin
20-848 Lublin lubelskie Kompozytorów Polskich Al. Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Konarskiego Stanisława Lublin Lublin
20-843 Lublin lubelskie Koncertowa Lublin Lublin
20-222 Lublin lubelskie Konwaliowa Lublin Lublin
20-456 Lublin lubelskie Korczaka Janusza Lublin Lublin
20-137 Lublin lubelskie Koryznowej Marii Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Kotlarska Lublin Lublin
20-115 Lublin lubelskie Kowalska Lublin Lublin
20-076 Lublin Lublin Krakowskie Przedmieście 62-76(p) Lublin
20-320 Lublin lubelskie Krańcowa Lublin Lublin
20-463 Lublin Lublin Kraszewskiego Józefa-Ignacego 35-DK Lublin
20-718 Lublin lubelskie Kraśnicka Al. Lublin Lublin
20-502 Lublin lubelskie Kredowa Lublin Lublin
20-215 Lublin lubelskie Kresowa Lublin Lublin
20-341 Lublin lubelskie Kręta Lublin Lublin
20-518 Lublin lubelskie Krężnicka Lublin Lublin
20-401 Lublin lubelskie Krochmalna Lublin Lublin
20-857 Lublin lubelskie Króla Rogera Lublin Lublin
20-109 Lublin lubelskie Królewska Lublin Lublin
20-022 Lublin lubelskie Krucza Lublin Lublin
20-809 Lublin lubelskie Kryniczna Lublin Lublin
20-052 Lublin lubelskie Ks. Popiełuszki Jerzego Lublin Lublin
20-078 Lublin lubelskie 3 Maja Lublin Lublin
20-710 Lublin lubelskie Abelarda Lublin Lublin
20-442 Lublin Lublin Abramowicka 25-45a Lublin
20-571 Lublin lubelskie Agatowa Lublin Lublin
20-833 Lublin lubelskie Agronomiczna Lublin Lublin
20-033 Lublin lubelskie Akademicka Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Altanowa Lublin Lublin
20-577 Lublin lubelskie Ametystowa Lublin Lublin
20-249 Lublin lubelskie Andersa Władysława Al. Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Araszkiewicza Feliksa Lublin Lublin
20-539 Lublin lubelskie Armii Krajowej Lublin Lublin
20-816 Lublin lubelskie Arnsztajnowej Franciszki Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Bajkowa Lublin Lublin
20-276 Lublin lubelskie Banacha Stefana Lublin Lublin
20-452 Lublin lubelskie Bandtkich Lublin Lublin
20-739 Lublin lubelskie Barszczewskiego Józefata Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Barwinkowa Lublin Lublin
20-390 Lublin lubelskie Barwna Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Baśniowa Lublin Lublin
20-807 Lublin lubelskie Batalionów Chłopskich Lublin Lublin
20-812 Lublin lubelskie Batorego Stefana Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Bażantowa Lublin Lublin
20-045 Lublin lubelskie Bema Józefa (Generała Józefa Bema) Lublin Lublin
20-124 Lublin lubelskie Ks. Słowikowskiego Michała Lublin Lublin
20-115 Lublin lubelskie Ku Farze Lublin Lublin
20-521 Lublin lubelskie Ku Słońcu Lublin Lublin
20-721 Lublin lubelskie Kujawska Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Kukułcza Lublin Lublin
20-439 Lublin lubelskie Kuncewiczowej Marii Lublin Lublin
20-444 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-412 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-459 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-836 Lublin lubelskie Kurantowa Lublin Lublin
20-730 Lublin lubelskie Kurpiowska Lublin Lublin
20-583 Lublin lubelskie Kwarcowa Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Kwiatowa Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Kwiatów Polnych Lublin Lublin
20-032 Lublin Lublin Langiewicza Mariana 16 26
20-782 Lublin lubelskie Laskowa Lublin Lublin
20-612 Lublin lubelskie Lasockiego Wacława (Doktora Wacława Lasockiego) Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Lawendowa Lublin Lublin
20-864 Lublin lubelskie Lawinowa Lublin Lublin
20-781 Lublin lubelskie Lazurowa Lublin Lublin
20-843 Lublin lubelskie Legendy Lublin Lublin
20-053 Lublin lubelskie Legionowa Lublin Lublin
20-056 Lublin lubelskie Lelka-Sowy Stefana Lublin Lublin
20-625 Lublin lubelskie Leonarda Lublin Lublin
20-801 Lublin lubelskie Leszczynowa Lublin Lublin
20-068 Lublin Lublin Leszczyńskiego Stanisława 24-60(p) Lublin
20-069 Lublin Lublin Leszczyńskiego Stanisława 4-20(p) Lublin
20-815 Lublin lubelskie Leśmiana Bolesława Lublin Lublin
20-621 Lublin lubelskie Letnia Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Letniskowa Lublin Lublin
20-849 Lublin lubelskie Lipińskiego Karola Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Lipniak Lublin Lublin
20-027 Lublin lubelskie Lipowa Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Lisia Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Lompy Józefa Lublin Lublin
20-322 Lublin lubelskie Lotnicza Lublin Lublin
20-094 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-123 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Lubuszan Lublin Lublin
20-135 Lublin lubelskie Ludowa Lublin Lublin
20-128 Lublin lubelskie Lwowska Lublin Lublin
20-228 Lublin lubelskie Łagiewnicka Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Łanowa Lublin Lublin
20-416 Lublin lubelskie Łazienkowska Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Łąkowa Lublin Lublin
20-309 Lublin Lublin Łęczyńska 24-58(p) Lublin
20-313 Lublin lubelskie Łęczyńska Lublin Lublin
20-212 Lublin lubelskie Łęczyńska Lublin Lublin
20-109 Lublin lubelskie Łokietka Władysława Pl. (Króla Władysława Łokietka) Lublin Lublin
20-732 Lublin lubelskie Łomżyńska Lublin Lublin
20-728 Lublin lubelskie Łowicka Lublin Lublin
20-136 Lublin lubelskie Łubinowa Lublin Lublin
20-865 Lublin lubelskie Mackiewicza Józefa Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Magierskiego Stanisława Lublin Lublin
20-315 Lublin lubelskie Majdanek Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Makowa Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Malinowa Lublin Lublin
20-222 Lublin lubelskie Malwowa Lublin Lublin
20-724 Lublin lubelskie Małopolska Lublin Lublin
20-536 Lublin lubelskie Marzeń Al. Lublin Lublin
20-387 Lublin lubelskie Masarska Lublin Lublin
20-218 Lublin lubelskie Maszynowa Lublin Lublin
20-538 Lublin lubelskie Matki Teresy z Kalkuty Lublin Lublin
20-728 Lublin lubelskie Mazurska Lublin Lublin
20-486 Lublin lubelskie Medalionów Lublin Lublin
20-251 Lublin lubelskie Mełgiewska Lublin Lublin
20-833 Lublin lubelskie Mgielna Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Michałowskiego Piotra Lublin Lublin
20-466 Lublin Lublin Mickiewicza Adama 53-107(n) Lublin
20-377 Lublin lubelskie Mikołajczyka Stanisława Lublin Lublin
20-884 Lublin lubelskie Milenijna Lublin Lublin
20-818 Lublin lubelskie Mineralna Lublin Lublin
20-383 Lublin lubelskie Miodowa Lublin Lublin
20-136 Lublin lubelskie Mirtowa Lublin Lublin
20-107 Lublin lubelskie Misjonarska Lublin Lublin
20-872 Lublin lubelskie Mjr. Gołębiewskiego Mariana Lublin Lublin
20-536 Lublin lubelskie Młodości Al. Lublin Lublin
20-406 Lublin lubelskie Młyńska Lublin Lublin
20-452 Lublin lubelskie Mochnackiego Maurycego Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Modra Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Modrzejewskiej Heleny Lublin Lublin
20-739 Lublin lubelskie Molickiego Józefa Lublin Lublin
20-456 Lublin lubelskie Moniuszki Stanisława Lublin Lublin
20-214 Lublin lubelskie Montażowa Lublin Lublin
20-147 Lublin lubelskie Morzyckiej Faustyny Lublin Lublin
20-010 Lublin lubelskie Mościckiego Ignacego Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Motylowa Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Mrówcza Lublin Lublin
20-612 Lublin lubelskie Muzyczna Lublin Lublin
20-564 Lublin lubelskie Na Przełęczy Lublin Lublin
20-523 Lublin lubelskie Nad Zalewem Lublin Lublin
20-506 Lublin lubelskie Nadbystrzycka Lublin Lublin
20-618 Lublin Lublin Nadbystrzycka 4-40b(p) Lublin
20-437 Lublin Lublin Nadrzeczna 4 Lublin
20-224 Lublin lubelskie Nagietkowa Lublin Lublin
20-016 Lublin Lublin Narutowicza Gabriela 31-61(n) Lublin
20-004 Lublin Lublin Narutowicza Gabriela 9-27(n) Lublin
20-149 Lublin lubelskie Nasutowska Lublin Lublin
20-080 Lublin lubelskie Niecała Lublin Lublin
20-246 Lublin lubelskie Niepodległości Al. Lublin Lublin
20-516 Lublin lubelskie Niezapominajki Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Nizinna Lublin Lublin
20-061 Lublin lubelskie Norwida Cypriana Kamila Lublin Lublin
20-817 Lublin lubelskie Nowickiego Stanisława Lublin Lublin
20-609 Lublin lubelskie Nowogródzka Lublin Lublin
20-619 Lublin lubelskie Nowomiejska Lublin Lublin
20-615 Lublin lubelskie Nowomiejska Lublin Lublin
20-114 Lublin lubelskie Noworybna Lublin Lublin
20-120 Lublin lubelskie Nowy Plac Targowy Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Oboźna Lublin Lublin
20-379 Lublin lubelskie Obrońców Lublina Lublin Lublin
20-030 Lublin lubelskie Obrońców Pokoju Lublin Lublin
20-219 Lublin lubelskie Odlewnicza Lublin Lublin
20-075 Lublin lubelskie Ogrodowa Lublin Lublin
20-022 Lublin lubelskie Okopowa Lublin Lublin
20-128 Lublin lubelskie Okrzei Stefana Lublin Lublin
20-379 Lublin lubelskie Okulickiego Leopolda Lublin Lublin
20-491 Lublin lubelskie Olechnowicza Władysława Lublin Lublin
20-114 Lublin lubelskie Olejna Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Oliwkowa Lublin Lublin
20-732 Lublin lubelskie Olsztyńska Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Oniegina Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Onyksowa Lublin Lublin
20-579 Lublin lubelskie Opalowa Lublin Lublin
20-882 Lublin lubelskie Organowa Lublin Lublin
20-022 Lublin lubelskie Orla Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Orzechowa Lublin Lublin
20-429 Lublin lubelskie Orzechowskiego Stanisława Lublin Lublin
20-435 Lublin lubelskie Orzeszkowej Elizy Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Osikowa Lublin Lublin
20-523 Lublin lubelskie Osmolicka Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Otella Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Owocowa Lublin Lublin
20-850 Lublin lubelskie Paganiniego Niccolo Lublin Lublin
20-043 Lublin lubelskie Pagi Lesława Lublin Lublin
20-379 Lublin lubelskie Pajdowskiego Mikołaja Lublin Lublin
20-631 Lublin lubelskie Pana Balcera Lublin Lublin
20-609 Lublin lubelskie Pana Tadeusza Lublin Lublin
20-133 Lublin lubelskie Pankiewicza Józefa Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Papierkowskiego Zdzisława Lublin Lublin
20-382 Lublin lubelskie Parafialna Lublin Lublin
20-509 Lublin lubelskie Parczewska Lublin Lublin
20-712 Lublin lubelskie Parysa Lublin Lublin
20-751 Lublin lubelskie Pasterska Lublin Lublin
20-707 Lublin lubelskie Paśnikowskiego Baltazara Lublin Lublin
20-343 Lublin Lublin Pawia 57-71(n) Lublin
20-007 Lublin lubelskie Peowiaków Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Pergolowa Lublin Lublin
20-420 Lublin Lublin Piaskowa 4-8(p) Lublin
20-610 Lublin lubelskie Piastowska Lublin Lublin
20-784 Lublin lubelskie Piątkowskiego Stanisława Lublin Lublin
20-402 Lublin lubelskie Piekarska Lublin Lublin
20-708 Lublin lubelskie Pielęgniarek Lublin Lublin
20-502 Lublin lubelskie Pielgrzymia Lublin Lublin
20-870 Lublin lubelskie Pienińska Lublin Lublin
20-011 Lublin Lublin Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 2-22(p) Lublin
20-225 Lublin lubelskie Pistacjowa Lublin Lublin
20-311 Lublin lubelskie Placowa Lublin Lublin
20-620 Lublin lubelskie Plażowa Lublin Lublin
20-257 Lublin lubelskie Pliszczyńska Lublin Lublin
20-418 Lublin lubelskie Pochyła Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Pocka Jana Lublin Lublin
20-805 Lublin lubelskie Początkowa Lublin Lublin
20-408 Lublin lubelskie Pocztowa Lublin Lublin
20-509 Lublin lubelskie Pod Gajem Lublin Lublin
20-811 Lublin lubelskie Podchorążych Lublin Lublin
20-304 Lublin lubelskie Podlaska Lublin Lublin
20-390 Lublin lubelskie Podleśna Lublin Lublin
20-126 Lublin lubelskie Podzamcze Lublin Lublin
20-321 Lublin lubelskie Pogodna Lublin Lublin
20-144 Lublin lubelskie Polskiego Czerwonego Krzyża Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Połabian Lublin Lublin
20-135 Lublin lubelskie Ponikwoda Lublin Lublin
20-617 Lublin lubelskie Poprzeczna Lublin Lublin
20-516 Lublin lubelskie Poranna Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Porazińskiej Janiny Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Powojowa Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Powstania Styczniowego Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Poziomkowa Lublin Lublin
20-818 Lublin lubelskie Północna Lublin Lublin
20-136 Lublin lubelskie Berberysowa Lublin Lublin
20-109 Lublin lubelskie Bernardyńska Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Berylowa Lublin Lublin
20-869 Lublin lubelskie Beskidzka Lublin Lublin
20-465 Lublin lubelskie Biernata z Lublina Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Bluszczowa Lublin Lublin
20-542 Lublin lubelskie Bociania Lublin Lublin
20-617 Lublin lubelskie Boczna Siewnej Lublin Lublin
20-410 Lublin lubelskie Boczna Żabiej Lublin Lublin
20-735 Lublin lubelskie Bogdanowicza Kazimierza Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Bogdanówka Lublin Lublin
20-808 Lublin lubelskie Bohaterów Monte Cassino Lublin Lublin
20-611 Lublin lubelskie Bolesława Chrobrego Lublin Lublin
20-611 Lublin lubelskie Bolesława Śmiałego Lublin Lublin
20-715 Lublin lubelskie Boryny Lublin Lublin
20-809 Lublin lubelskie Botaniczna Lublin Lublin
20-440 Lublin lubelskie Brata Alberta Lublin Lublin
20-138 Lublin lubelskie Bratkowa Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Bratnia Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Broniewskiego Władysława Lublin Lublin
20-301 Lublin lubelskie Bronowicka Lublin Lublin
20-579 Lublin lubelskie Brylantowa Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Brzozowa Lublin Lublin
20-144 Lublin lubelskie Budrysów Lublin Lublin
20-804 Lublin lubelskie Bukietowa Lublin Lublin
20-150 Lublin lubelskie Bursaki Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Bużan Lublin Lublin
20-142 Lublin lubelskie Cedrowa Lublin Lublin
20-150 Lublin lubelskie Ceramiczna Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Cezara Juliusza Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Chabrowa Lublin Lublin
20-460 Lublin lubelskie Chełmońskiego Józefa Lublin Lublin
20-304 Lublin lubelskie Chełmska Lublin Lublin
20-329 Lublin lubelskie Chemiczna Lublin Lublin
20-839 Lublin lubelskie Chęcińskiego Jana Lublin Lublin
20-818 Lublin lubelskie Chiary Lubich Lublin Lublin
20-025 Lublin lubelskie Chmielarczyka Maksymiliana Lublin Lublin
20-813 Lublin lubelskie Chodkiewicza Jana Karola Lublin Lublin
20-093 Lublin Lublin Chodźki Witolda 10-14(p) 13-33(n)
20-835 Lublin Lublin Chodźki Witolda 35-DK(n) Lublin
20-376 Lublin lubelskie Cholewy Władysława Lublin Lublin
20-026 Lublin Lublin Chopina Fryderyka 11-15(n) Lublin
20-023 Lublin Lublin Chopina Fryderyka 17-DK(n) Lublin
20-078 Lublin lubelskie Cicha Lublin Lublin
20-403 Lublin lubelskie Ciepła Lublin Lublin
20-733 Lublin lubelskie Cieszkowskiego Kajetana Lublin Lublin
20-325 Lublin lubelskie Cmentarna Lublin Lublin
20-029 Lublin lubelskie Curie-Skłodowskiej Marii Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Cynamonowa Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Czapla Lublin Lublin
20-865 Lublin lubelskie Czapskiego Józefa Lublin Lublin
20-735 Lublin lubelskie Czarkowskiego Władysława Lublin Lublin
20-610 Lublin lubelskie Czarnego Leszka Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Czartoryskiej Izabeli Lublin Lublin
20-003 Lublin lubelskie Czechowicza Józefa Pl. Lublin Lublin
20-072 Lublin lubelskie Czechowska Lublin Lublin
20-488 Lublin lubelskie Czekanowskiego Aleksandra Lublin Lublin
20-807 Lublin lubelskie Czeremchowa Lublin Lublin
20-302 Lublin lubelskie Czerniejowska Lublin Lublin
20-036 Lublin lubelskie Czwartaków Lublin Lublin
20-045 Lublin Lublin Czwartaków 3-11(n) Lublin
20-124 Lublin lubelskie Czwartek Lublin Lublin
20-073 Lublin lubelskie Czysta Lublin Lublin
20-067 Lublin lubelskie Ćwiklińskiej Mieczysławy Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Daliowa Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Daniłowskiego Gustawa Lublin Lublin
20-073 Lublin lubelskie de Tramecourta Jerzego Lublin Lublin
20-130 Lublin lubelskie Dembowskiego Edwarda Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Dereniowa Lublin Lublin
20-221 Lublin lubelskie Dębowa Lublin Lublin
20-471 Lublin lubelskie Diamentowa Lublin Lublin
20-149 Lublin lubelskie Dłotlice Lublin Lublin
20-346 Lublin Lublin Długa 12-60 Lublin
20-365 Lublin Lublin Długa 88-DK Lublin
20-262 Lublin lubelskie Dobrzańskiego Bohdana Lublin Lublin
20-079 Lublin lubelskie Dolna 3 Maja Lublin Lublin
20-010 Lublin lubelskie Dolna Panny Marii Lublin Lublin
20-488 Lublin lubelskie Domeyki Ignacego Lublin Lublin
20-280 Lublin lubelskie Doświadczalna Lublin Lublin
20-152 Lublin Lublin Dożynkowa 4-36(p) Lublin
20-223 Lublin Lublin Dożynkowa 40-DK(p) Lublin
20-025 Lublin lubelskie Dr. Sztajna Józefa Lublin Lublin
20-554 Lublin lubelskie Dragonów Lublin Lublin
20-305 Lublin lubelskie Drewniana Lublin Lublin
20-319 Lublin lubelskie Droga Męczenników Majdanka Lublin Lublin
20-325 Lublin Lublin Droga Męczenników Majdanka 5-DK(n) 48-74j(p)
20-334 Lublin lubelskie Droga Męczenników Majdanka Lublin Lublin
20-061 Lublin lubelskie Dubois Stanisława Lublin Lublin
20-815 Lublin lubelskie Dudzińskiego Juliusza Lublin Lublin
20-357 Lublin lubelskie Dulęby Kazimierza Lublin Lublin
20-326 Lublin lubelskie Dulęby Kazimierza Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Dunikowskiego Ksawerego Lublin Lublin
20-813 Lublin lubelskie Dwernickiego Józefa Lublin Lublin
20-406 Lublin lubelskie Dworcowa Lublin Lublin
20-135 Lublin lubelskie Dworska Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Dygasińskiego Adolfa Lublin Lublin
20-121 Lublin lubelskie Działkowa Lublin Lublin
20-404 Lublin lubelskie Dzierżawna Lublin Lublin
20-456 Lublin lubelskie Dziesiąta Lublin Lublin
20-233 Lublin Lublin Dziubińskiej Heleny 6-8(p) Lublin
20-854 Lublin lubelskie Elsnera Józefa Lublin Lublin
20-636 Lublin lubelskie Emancypantek Lublin Lublin
20-075 Lublin lubelskie Ewangelicka Lublin Lublin
20-107 Lublin lubelskie Farbiarska Lublin Lublin
20-278 Lublin lubelskie Felin Lublin Lublin
20-609 Lublin lubelskie Filaretów Lublin Lublin
20-710 Lublin lubelskie Filona Lublin Lublin
20-306 Lublin lubelskie Firlejowska Lublin Lublin
20-118 Lublin lubelskie Floriańska Lublin Lublin
20-751 Lublin lubelskie Folwarczna Lublin Lublin
20-122 Lublin lubelskie Furmańska Lublin Lublin
20-455 Lublin lubelskie Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa Lublin Lublin
20-340 Lublin lubelskie Garbarska Lublin Lublin
20-406 Lublin lubelskie Gazowa Lublin Lublin
20-732 Lublin lubelskie Gdańska Lublin Lublin
20-817 Lublin lubelskie Gen. Ducha Bolesława Lublin Lublin
20-814 Lublin lubelskie Gen. Sikorskiego Władysława Al. Lublin Lublin
20-719 Lublin lubelskie Gęsia Lublin Lublin
20-335 Lublin lubelskie Gilowa Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Głogowa Lublin Lublin
20-439 Lublin Lublin Głuska 14-16(p) Lublin
20-010 Lublin lubelskie Gminna Lublin Lublin
20-868 Lublin lubelskie Gorczańska Lublin Lublin
20-213 Lublin Lublin Gospodarcza 14-32(p) Lublin
20-211 Lublin Lublin Gospodarcza 34-DK(p) Lublin
20-532 Lublin lubelskie Gościnna Lublin Lublin
20-221 Lublin lubelskie Goździkowa Lublin Lublin
20-863 Lublin lubelskie Górska Lublin Lublin
20-703 Lublin lubelskie Grabowa Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Grabowskiego Franciszka Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Gralewskiego Wacława Lublin Lublin
20-010 Lublin lubelskie Graniczna Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Granitowa Lublin Lublin
20-605 Lublin lubelskie Grażyny Lublin Lublin
20-602 Lublin lubelskie Grażyny Lublin Lublin
20-331 Lublin lubelskie Grenadierów Lublin Lublin
20-112 Lublin lubelskie Grodzka Lublin Lublin
20-029 Lublin lubelskie Grottgera Artura Lublin Lublin
20-260 Lublin lubelskie Grygowej Antoniny Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie H. M. Sachsów Lublin Lublin
20-231 Lublin lubelskie Hajdowska Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Hałasa Jakuba Lublin Lublin
20-551 Lublin lubelskie Herbowa Lublin Lublin
20-328 Lublin lubelskie Herc Lucyny Lublin Lublin
20-092 Lublin lubelskie Hirszfelda Ludwika Lublin Lublin
20-610 Lublin lubelskie Hryniewieckiego Kajetana Lublin Lublin
20-373 Lublin lubelskie Hubalczyków Lublin Lublin
20-218 Lublin lubelskie Hutnicza Lublin Lublin
20-484 Lublin lubelskie Inżynierska Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Irysowa Lublin Lublin
20-868 Lublin lubelskie Izerska Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Jabłoniowa Lublin Lublin
20-456 Lublin lubelskie Jachowicza Stanisława Lublin Lublin
20-783 Lublin lubelskie Jacyny-Onyszkiewicza Tadeusza Lublin Lublin
20-090 Lublin lubelskie Jaczewskiego Kazimierza Lublin Lublin
20-281 Lublin lubelskie Jagiellończyka Kazimierza Lublin Lublin
20-281 Lublin lubelskie Jagiełły Władysława Lublin Lublin
20-141 Lublin lubelskie Jagodowa Lublin Lublin
20-228 Lublin lubelskie Jakubowicka Lublin Lublin
20-222 Lublin lubelskie Jałowcowa Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Jamrożka Zdzisława Lublin Lublin
20-734 Lublin lubelskie Jankowskiego Józefa Lublin Lublin
20-807 Lublin lubelskie Jasińskiego Jakuba Lublin Lublin
20-330 Lublin lubelskie Jaskółcza Lublin Lublin
20-811 Lublin lubelskie Jaśminowa Lublin Lublin
20-786 Lublin lubelskie Jawłowskiego Hieronima Lublin Lublin
20-337 Lublin lubelskie Jesienna Lublin Lublin
20-351 Lublin lubelskie Jesionowa Lublin Lublin
20-439 Lublin lubelskie Jezierskiego Franciszka Salezego Lublin Lublin
20-113 Lublin lubelskie Jezuicka Lublin Lublin
20-716 Lublin lubelskie Judyma Tomasza Lublin Lublin
20-871 Lublin lubelskie Jurajska Lublin Lublin
20-538 Lublin lubelskie Jutrzenki Lublin Lublin
20-129 Lublin Lublin Kalinowszczyzna 2-62(p) Lublin
20-630 Lublin lubelskie Kaliska Lublin Lublin
20-864 Lublin lubelskie Kameralna Lublin Lublin
20-341 Lublin lubelskie Kamienna Lublin Lublin
20-064 Lublin Lublin Północna 3-67(n) Lublin
20-257 Lublin lubelskie Prof. Religi Zbigniewa Lublin Lublin
20-788 Lublin lubelskie Prof. Wośki Ignacego Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Promienista Lublin Lublin
20-064 Lublin lubelskie Prusa Bolesława Lublin Lublin
20-462 Lublin lubelskie Pruszyńskiego Ksawerego Lublin Lublin
20-838 Lublin lubelskie Prząśniczki Lublin Lublin
20-003 Lublin lubelskie Przechodnia Lublin Lublin
20-316 Lublin lubelskie Przecznica Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Przejrzysta Lublin Lublin
20-106 Lublin lubelskie Przemysłowa Lublin Lublin
20-382 Lublin lubelskie Przepiórcza Lublin Lublin
20-403 Lublin lubelskie Przeskok Lublin Lublin
20-341 Lublin lubelskie Przesmyk Lublin Lublin
20-469 Lublin lubelskie Przy Bocznicy Lublin Lublin
20-067 Lublin lubelskie Przy Stawie Lublin Lublin
20-465 Lublin lubelskie Przybylskiego Jacka Lublin Lublin
20-804 Lublin lubelskie Przygodna Lublin Lublin
20-311 Lublin lubelskie Przymieszczańska Lublin Lublin
20-534 Lublin lubelskie Przytulna Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Pszczela Lublin Lublin
20-617 Lublin lubelskie Pszenna Lublin Lublin
20-461 Lublin lubelskie Pułaskiego Kazimierza Lublin Lublin
20-051 Lublin lubelskie Puławska Lublin Lublin
20-822 Lublin lubelskie Puławska Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Pustowójtówny Anny Henryki Lublin Lublin
20-030 Lublin lubelskie Raabego Henryka Lublin Lublin
20-037 Lublin lubelskie Racławickie Al. Lublin Lublin
20-376 Lublin lubelskie Raczyńskiego Edwarda Lublin Lublin
20-729 Lublin lubelskie Radomska Lublin Lublin
20-403 Lublin lubelskie Radzikowska Lublin Lublin
20-850 Lublin lubelskie Radzyńska Lublin Lublin
20-780 Lublin lubelskie Raszyńska Lublin Lublin
20-270 Lublin lubelskie Rataja Macieja Lublin Lublin
20-060 Lublin lubelskie Rayskiego Konstantego Józefa Mariana Lublin Lublin
20-509 Lublin lubelskie Rąblowska Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Relaksowa Lublin Lublin
20-143 Lublin lubelskie Rezedowa Lublin Lublin
20-707 Lublin lubelskie Rogińskiego Wacława Lublin Lublin
20-317 Lublin lubelskie Rolna Lublin Lublin
20-533 Lublin lubelskie Romantyczna Lublin Lublin
20-710 Lublin lubelskie Romea Lublin Lublin
20-516 Lublin lubelskie Rosy Lublin Lublin
20-018 Lublin lubelskie Rowerowa Lublin Lublin
20-317 Lublin lubelskie Rozdroże Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Rozmarynowa Lublin Lublin
20-809 Lublin lubelskie Róż Al. Lublin Lublin
20-575 Lublin lubelskie Rubinowa Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Rudnicka Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Rumiankowa Lublin Lublin
20-103 Lublin lubelskie Rusałka Lublin Lublin
20-126 Lublin lubelskie Ruska Lublin Lublin
20-114 Lublin lubelskie Rybna Lublin Lublin
20-552 Lublin lubelskie Rycerska Lublin Lublin
20-607 Lublin lubelskie Rymwida Lublin Lublin
20-637 Lublin lubelskie Rzeckiego Ignacego Lublin Lublin
20-716 Lublin lubelskie Rzemieślnicza Lublin Lublin
20-729 Lublin lubelskie Rzeszowska Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Samotna Lublin Lublin
20-726 Lublin lubelskie Sandomierska Lublin Lublin
20-095 Lublin lubelskie Sapiehy Jana Lublin Lublin
20-632 Lublin lubelskie Sawy Jana Lublin Lublin
20-703 Lublin lubelskie Sąsiedzka Lublin Lublin
20-703 Lublin lubelskie Serdeczna Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Sieciecha Wojciecha Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Sielska Lublin Lublin
20-449 Lublin lubelskie Sienkiewicza Henryka Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Siewierzan Lublin Lublin
20-126 Lublin lubelskie Singera Izaaka Pl. Lublin Lublin
20-291 Lublin lubelskie Skalskiego Stanisława (Generała Stanisława Skalskiego) Lublin Lublin
20-303 Lublin lubelskie Skibińska Lublin Lublin
20-601 Lublin lubelskie Skierki Lublin Lublin
20-837 Lublin lubelskie Skołuby Lublin Lublin
20-411 Lublin lubelskie Skośna Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Skowronkowa Lublin Lublin
20-633 Lublin lubelskie Skrzatów Lublin Lublin
20-628 Lublin lubelskie Skrzetuskiego Jana Lublin Lublin
20-367 Lublin lubelskie Skrzynicka Lublin Lublin
20-844 Lublin lubelskie Skrzypcowa Lublin Lublin
20-818 Lublin lubelskie Sławinek Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Sławinkowska Lublin Lublin
20-205 Lublin lubelskie Słomiany Rynek Lublin Lublin
20-621 Lublin lubelskie Słoneczna Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Słonecznikowa Lublin Lublin
20-336 Lublin lubelskie Słowicza Lublin Lublin
20-301 Lublin lubelskie Słupkowa Lublin Lublin
20-353 Lublin lubelskie Smolna Lublin Lublin
20-848 Lublin lubelskie Smorawińskiego Mieczysława Al. Lublin Lublin
20-067 Lublin lubelskie Snopkowska Lublin Lublin
20-812 Lublin lubelskie Sobieskiego Jana Lublin Lublin
20-336 Lublin lubelskie Sokola Lublin Lublin
20-815 Lublin lubelskie Solarza Ignacego Lublin Lublin
20-841 Lublin lubelskie Solidarności Al. Lublin Lublin
20-323 Lublin lubelskie Sowia Lublin Lublin
20-040 Lublin lubelskie Sowińskiego Józefa Lublin Lublin
20-613 Lublin lubelskie Sowińskiego Józefa Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Spacerowa Lublin Lublin
20-043 Lublin lubelskie Spadochroniarzy Lublin Lublin
20-074 Lublin lubelskie Spokojna Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Stachury Edwarda Lublin Lublin
20-454 Lublin lubelskie Staffa Leopolda Lublin Lublin
20-443 Lublin lubelskie Stanisławskiej Anny Lublin Lublin
20-352 Lublin lubelskie Startowa Lublin Lublin
20-081 Lublin lubelskie Staszica Stanisława Lublin Lublin
20-786 Lublin lubelskie Stelmasiaka Mieczysława Lublin Lublin
20-106 Lublin lubelskie Stolarska Lublin Lublin
20-386 Lublin lubelskie Strojanowskiego Feliksa Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Strumykowa Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Strusia Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Strzeszewskiego Czesława Lublin Lublin
20-867 Lublin lubelskie Sudecka Lublin Lublin
20-360 Lublin lubelskie Sulisławicka Lublin Lublin
20-853 Lublin lubelskie Symfoniczna Lublin Lublin
20-573 Lublin lubelskie Szafirowa Lublin Lublin
20-114 Lublin lubelskie Szambelańska Lublin Lublin
20-426 Lublin lubelskie Szańcowa Lublin Lublin
20-553 Lublin lubelskie Szaserów Lublin Lublin
20-724 Lublin lubelskie Szczecińska Lublin Lublin
20-783 Lublin lubelskie Szczepańskiego Czesława Lublin Lublin
20-534 Lublin lubelskie Szczęśliwa Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Szelburg-Zarembiny Ewy Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Szerokie Lublin Lublin
20-086 Lublin lubelskie Szewska Lublin Lublin
20-310 Lublin lubelskie Szklana Lublin Lublin
20-860 Lublin lubelskie Szpinalskiego Stanisława Lublin Lublin
20-862 Lublin lubelskie Sztompki Henryka Lublin Lublin
20-095 Lublin lubelskie Szwedzka Lublin Lublin
20-713 Lublin lubelskie Szwejka Lublin Lublin
20-555 Lublin lubelskie Szwoleżerów Lublin Lublin
20-434 Lublin lubelskie Ściegiennego Piotra (Księdza Piotra Ściegiennego) Lublin Lublin
20-787 Lublin lubelskie Ślaskiego Romana Lublin Lublin
20-141 Lublin lubelskie Śliwkowa Lublin Lublin
20-015 Lublin lubelskie Środkowa Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Św. Wojciecha Lublin Lublin
20-202 Lublin lubelskie Świdnicka Lublin Lublin
20-446 Lublin Lublin Świętochowskiego Aleksandra 90-DK(p) Lublin
20-819 Lublin lubelskie Tarasowa Lublin Lublin
20-120 Lublin lubelskie Targowa Lublin Lublin
20-151 Lublin lubelskie Techniczna Lublin Lublin
20-738 Lublin lubelskie Toczyskiego Józefa Lublin Lublin
20-151 Lublin lubelskie Transportowa Lublin Lublin
20-139 Lublin Lublin Trześniowska 8-28(p) Lublin
20-247 Lublin lubelskie Tumidajskiego Kazimierza Lublin Lublin
20-788 Lublin lubelskie Turczynowicza Jana Lublin Lublin
20-563 Lublin lubelskie Turniowa Lublin Lublin
20-207 Lublin Lublin Turystyczna 2-46a(p) Lublin
20-254 Lublin Lublin Turystyczna 138-140(p) Lublin
20-542 Lublin lubelskie Tymiankowa Lublin Lublin
20-235 Lublin lubelskie Tyszowiecka Lublin Lublin
20-554 Lublin lubelskie Ułanów Lublin Lublin
20-126 Lublin lubelskie Unicka Lublin Lublin
20-751 Lublin lubelskie Uprawna Lublin Lublin
20-609 Lublin lubelskie Urmowskiego Leona Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Urodzajna Lublin Lublin
20-277 Lublin lubelskie Vetterów Lublin Lublin
20-604 Lublin Lublin Wajdeloty 10-DK(p) Lublin
20-608 Lublin lubelskie Wajdeloty Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Wandy Lublin Lublin
20-724 Lublin lubelskie Warmińska Lublin Lublin
20-824 Lublin Lublin Warszawska Al. 87-DK(n) Lublin
20-538 Lublin lubelskie Watykańska Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Wawrzynowa Lublin Lublin
20-713 Lublin lubelskie Wertera Lublin Lublin
20-103 Lublin lubelskie Wesoła Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Westerplatte Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Węglinek Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Wiązowa Lublin Lublin
20-725 Lublin lubelskie Wielkopolska Lublin Lublin
20-844 Lublin lubelskie Wieniawskich (Braci Wieniawskich) Lublin Lublin
20-018 Lublin lubelskie Wiercińskiego Henryka Lublin Lublin
20-256 Lublin lubelskie Wiertnicza Lublin Lublin
20-353 Lublin lubelskie Wierzbowa Lublin Lublin
20-541 Lublin lubelskie Wiklinowa Lublin Lublin
20-361 Lublin lubelskie Wilcza Lublin Lublin
20-603 Lublin lubelskie Wileńska Lublin Lublin
20-825 Lublin lubelskie Wiosenna Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Wiśniowa Lublin Lublin
20-401 Lublin lubelskie Włościańska Lublin Lublin
20-833 Lublin lubelskie Wodna Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Wojciechowska Lublin Lublin
20-424 Lublin lubelskie Wojenna Lublin Lublin
20-491 Lublin lubelskie Wolińskiego Henryka Lublin Lublin
20-005 Lublin lubelskie Wolności Pl. Lublin Lublin
20-411 Lublin lubelskie Wolska Lublin Lublin
20-843 Lublin lubelskie Kaprysowa Lublin Lublin
20-867 Lublin lubelskie Karkonoska Lublin Lublin
20-073 Lublin lubelskie Karskiego Jana Lublin Lublin
20-232 Lublin lubelskie Kasprowicza Jana Lublin Lublin
20-138 Lublin lubelskie Kasztanowa Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Kasztelańska Lublin Lublin
20-405 Lublin lubelskie Kawia Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Kąkolowa Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Kerstena Adama Lublin Lublin
20-838 Lublin lubelskie Kiepury Jana Lublin Lublin
20-809 Lublin lubelskie Kilińskiego Jana Lublin Lublin
20-865 Lublin lubelskie Kisielewskiego Stefana Lublin Lublin
20-240 Lublin lubelskie Kiwerskiego Wojciecha Lublin Lublin
20-093 Lublin lubelskie Kleniewskich Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Kleopatry Lublin Lublin
20-440 Lublin lubelskie Klukowskiego Zygmunta Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Kmieca Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Kminkowa Lublin Lublin
20-457 Lublin lubelskie Kniaźnina Franciszka Dionizego Lublin Lublin
20-004 Lublin lubelskie Kochanowskiego Jana Pl. Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Kogucia Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Kolberga Oskara Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Kolorowa Lublin Lublin
20-787 Lublin lubelskie Kołaczkowskiego Edwarda Lublin Lublin
20-866 Lublin Lublin Koncertowa 11-19(n) Lublin
20-465 Lublin lubelskie Kononowicza Zenona Lublin Lublin
20-022 Lublin lubelskie Konopnicka Lublin Lublin
20-708 Lublin lubelskie Konstantynów Lublin Lublin
20-465 Lublin lubelskie Kopernika Mikołaja Lublin Lublin
20-583 Lublin lubelskie Koralowa Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Korfantego Wojciecha Lublin Lublin
20-454 Lublin lubelskie Korzeniowskiego Józefa Lublin Lublin
20-358 Lublin lubelskie Kosmonautów Lublin Lublin
20-815 Lublin lubelskie Kosmowskiej Ireny Lublin Lublin
20-358 Lublin lubelskie Kossaka Juliusza Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Kosynierów Lublin Lublin
20-307 Lublin lubelskie Kościelna Lublin Lublin
20-006 Lublin lubelskie Kościuszki Tadeusza Lublin Lublin
20-110 Lublin lubelskie Kozia Lublin Lublin
20-429 Lublin lubelskie Koźmiana Kajetana Lublin Lublin
20-872 Lublin lubelskie Kpt. Raginisa Władysława Lublin Lublin
20-738 Lublin lubelskie Krajewskiego Rafała Lublin Lublin
20-002 Lublin Lublin Krakowskie Przedmieście 2-60(p) Lublin
20-338 Lublin lubelskie Krańcowa Lublin Lublin
20-356 Lublin Lublin Krańcowa 76-84b(p) Lublin
20-358 Lublin lubelskie Krasickiego Ignacego Lublin Lublin
20-709 Lublin lubelskie Krasińskiego Zygmunta Lublin Lublin
20-431 Lublin Lublin Kraszewskiego Józefa-Ignacego 2-32(p) Lublin
20-279 Lublin lubelskie Krępiecka Lublin Lublin
20-204 Lublin lubelskie Krokusowa Lublin Lublin
20-282 Lublin lubelskie Królowej Jadwigi Lublin Lublin
20-077 Lublin lubelskie Krótka Lublin Lublin
20-468 Lublin lubelskie Kruczkowskiego Leona Lublin Lublin
20-140 Lublin lubelskie Kruszynowa Lublin Lublin
20-784 Lublin lubelskie Krwawicza Tadeusza Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Krystaliczna Lublin Lublin
20-582 Lublin lubelskie Kryształowa Lublin Lublin
20-130 Lublin lubelskie Krzemieniecka Lublin Lublin
20-314 Lublin lubelskie Krzemionki Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Ks. Blachnickiego Franciszka Lublin Lublin
20-807 Lublin lubelskie Ks. Brzozowskiego Mieczysława Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Ks. Danielskiego Wojciecha Lublin Lublin
20-439 Lublin lubelskie Ks. Wadowskiego Jana Lublin Lublin
20-060 Lublin lubelskie Księżycowa Lublin Lublin
20-436 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-451 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-417 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-409 Lublin lubelskie Kunickiego Władysława Lublin Lublin
20-422 Lublin Lublin Kunickiego Władysława 100-114(p) Lublin
20-154 Lublin lubelskie Kuronia Jacka Lublin Lublin
20-241 Lublin lubelskie Kustronia Józefa Lublin Lublin
20-378 Lublin lubelskie Kutrzeby Tadeusza Lublin Lublin
20-375 Lublin lubelskie Kwiatkowskiego Eugeniusza Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Kwiecińskiego Jerzego Lublin Lublin
20-035 Lublin Lublin Langiewicza Mariana 20 Lublin
20-153 Lublin lubelskie Laurowa Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Laury Lublin Lublin
20-048 Lublin lubelskie Legionowa Lublin Lublin
20-861 Lublin lubelskie Leszetyckiego Teodora Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Leszka Lublin Lublin
20-423 Lublin lubelskie Leśna Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Lędzian Lublin Lublin
20-805 Lublin lubelskie Ligonia Juliusza Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Liliowa Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Limbowa Lublin Lublin
20-257 Lublin lubelskie Lipeckiego Teodora Lublin Lublin
20-024 Lublin lubelskie Lipowa Lublin Lublin
20-020 Lublin lubelskie Lipowa Lublin Lublin
20-510 Lublin lubelskie Lipska Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Lisa Jana Lublin Lublin
20-789 Lublin lubelskie Liszkowskiego Bolesława Lublin Lublin
20-080 Lublin lubelskie Litewski Pl. Lublin Lublin
20-354 Lublin lubelskie Lotnicza Lublin Lublin
20-115 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-085 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-116 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-084 Lublin lubelskie Lubartowska Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Lubczykowa Lublin Lublin
20-072 Lublin lubelskie Lubomelska Lublin Lublin
20-335 Lublin lubelskie Łabędzia Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Łobodowskiego Józefa Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Łokuciewskich Stanisława i Witolda Lublin Lublin
20-041 Lublin lubelskie Łopacińskiego Hieronima Lublin Lublin
20-454 Lublin lubelskie Łukasińskiego Waleriana Lublin Lublin
20-723 Lublin lubelskie Łukowska Lublin Lublin
20-229 Lublin lubelskie Łuszczowska Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Łużyczan Lublin Lublin
20-257 Lublin lubelskie Łysakowska Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Macierzanki Lublin Lublin
20-373 Lublin lubelskie Maczka Stanisława Lublin Lublin
20-143 Lublin lubelskie Magnoliowa Lublin Lublin
20-316 Lublin lubelskie Majdan Tatarski Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Majerankowa Lublin Lublin
20-440 Lublin lubelskie Makuszyńskiego Kornela Lublin Lublin
20-133 Lublin lubelskie Malczewskiego Jacka Lublin Lublin
20-142 Lublin lubelskie Mariańska Lublin Lublin
20-516 Lublin lubelskie Marzanny Lublin Lublin
20-464 Lublin lubelskie Matejki Jana Lublin Lublin
20-430 Lublin lubelskie Matejki Jana Lublin Lublin
20-723 Lublin lubelskie Mazowiecka Lublin Lublin
20-209 Lublin lubelskie Mełgiewska Lublin Lublin
20-234 Lublin Lublin Mełgiewska 13-151(n) Lublin
20-234 Lublin lubelskie Metalurgiczna Lublin Lublin
20-371 Lublin Lublin Mickiewicza Adama 2-20(p) Lublin
20-433 Lublin Lublin Mickiewicza Adama 33-51a(n) Lublin
20-110 Lublin lubelskie Miedziana Lublin Lublin
20-805 Lublin lubelskie Miernicza Lublin Lublin
20-311 Lublin lubelskie Mieszczańska Lublin Lublin
20-610 Lublin lubelskie Mieszka I Lublin Lublin
20-387 Lublin lubelskie Miętowa Lublin Lublin
20-224 Lublin lubelskie Migdałowa Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Milczan Lublin Lublin
20-104 Lublin lubelskie Miła Lublin Lublin
20-460 Lublin lubelskie Mireckiego Franciszka Lublin Lublin
20-863 Lublin lubelskie Młodej Polski Lublin Lublin
20-468 Lublin lubelskie Młodzieżowa Lublin Lublin
20-138 Lublin lubelskie Modrzewiowa Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Morawian Lublin Lublin
20-461 Lublin lubelskie Morcinka Gustawa Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Morelowa Lublin Lublin
20-276 Lublin lubelskie Moritza Wacława Lublin Lublin
20-429 Lublin lubelskie Morsztynów Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Morwowa Lublin Lublin
20-214 Lublin lubelskie Motorowa Lublin Lublin
20-561 Lublin lubelskie Na Stoku Lublin Lublin
20-501 Lublin Lublin Nadbystrzycka 51-107(n) Lublin
20-405 Lublin lubelskie Nadłączna Lublin Lublin
20-443 Lublin Lublin Nadrzeczna 71-DK(n) Lublin
20-120 Lublin lubelskie Nadstawna Lublin Lublin
20-256 Lublin lubelskie Naftowa Lublin Lublin
20-831 Lublin Lublin Nałęczowska 83-157(n) 163-DK
20-701 Lublin Lublin Nałęczowska 10-40(p) Lublin
20-470 Lublin lubelskie Nałkowskich Zofii i Wacława Lublin Lublin
20-709 Lublin lubelskie Namysłowskiego Karola Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Narcyzowa Lublin Lublin
20-013 Lublin lubelskie Narutowicza Gabriela Lublin Lublin
20-017 Lublin lubelskie Narutowicza Gabriela Lublin Lublin
20-019 Lublin lubelskie Narutowicza Gabriela Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Nasienna Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Nasturcjowa Lublin Lublin
20-712 Lublin lubelskie Nataszy Lublin Lublin
20-580 Lublin lubelskie Nefrytowa Lublin Lublin
20-383 Lublin lubelskie Nektarowa Lublin Lublin
20-359 Lublin lubelskie Niemcewicza Juliana Ursyna Lublin Lublin
20-119 Lublin lubelskie Niska Lublin Lublin
20-858 Lublin lubelskie Noskowskiego Zygmunta Lublin Lublin
20-880 Lublin lubelskie Nowowiejskiego Feliksa Lublin Lublin
20-423 Lublin lubelskie Nowy Rynek Lublin Lublin
20-418 Lublin lubelskie Nowy Świat Lublin Lublin
20-601 Lublin lubelskie Obrońców Lublina Pl. Lublin Lublin
20-092 Lublin lubelskie Obywatelska Lublin Lublin
20-636 Lublin lubelskie Ochockiego Juliana Lublin Lublin
20-012 Lublin lubelskie Ochotnicza Lublin Lublin
20-435 Lublin lubelskie Oczki Wojciecha Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Wołynian Lublin Lublin
20-248 Lublin lubelskie Wołyńska Lublin Lublin
20-816 Lublin lubelskie Wójtowicza Michała Lublin Lublin
20-327 Lublin lubelskie Wrońska Lublin Lublin
20-469 Lublin lubelskie Wrotkowska Lublin Lublin
20-719 Lublin lubelskie Wróbla Lublin Lublin
20-003 Lublin lubelskie Wróblewskiego Walerego Lublin Lublin
20-015 Lublin lubelskie Wschodnia Lublin Lublin
20-384 Lublin lubelskie Wygodna Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Wygon Lublin Lublin
20-454 Lublin lubelskie Wyspiańskiego Stanisława Lublin Lublin
20-102 Lublin lubelskie Wyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego) Lublin Lublin
20-368 Lublin lubelskie Wyzwolenia Lublin Lublin
20-465 Lublin lubelskie Zabłockiego Franciszka Lublin Lublin
20-256 Lublin lubelskie Zabytkowa Lublin Lublin
20-415 Lublin lubelskie Zaciszna Lublin Lublin
20-231 Lublin lubelskie Zadębie Lublin Lublin
20-255 Lublin lubelskie Zagrodna Lublin Lublin
20-820 Lublin lubelskie Zakładowa Lublin Lublin
20-858 Lublin lubelskie Zakopiańska Lublin Lublin
20-145 Lublin lubelskie Zakręt Lublin Lublin
20-453 Lublin lubelskie Zamenhofa Ludwika Lublin Lublin
20-117 Lublin lubelskie Zamkowa Lublin Lublin
20-121 Lublin lubelskie Zamkowy Pl. Lublin Lublin
20-102 Lublin lubelskie Zamojska Lublin Lublin
20-601 Lublin lubelskie Zana Tomasza Lublin Lublin
20-204 Lublin lubelskie Zawilcowa Lublin Lublin
20-809 Lublin lubelskie Zdrojowa Lublin Lublin
20-304 Lublin lubelskie Zgodna Lublin Lublin
20-082 Lublin lubelskie Zielona Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Ziemiańska Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Ziemowita Lublin Lublin
20-337 Lublin lubelskie Zimowa Lublin Lublin
20-112 Lublin lubelskie Złota Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Zorza Lublin Lublin
20-047 Lublin lubelskie Zuchów Lublin Lublin
20-555 Lublin lubelskie Zwycięska Lublin Lublin
20-101 Lublin lubelskie Zygmuntowskie Al. Lublin Lublin
20-368 Lublin lubelskie Źródlana Lublin Lublin
20-472 Lublin lubelskie Żeglarska Lublin Lublin
20-364 Lublin Lublin Żelazna 73-101(n) 104-DK
20-853 Lublin lubelskie Żelazowej Woli Lublin Lublin
20-460 Lublin lubelskie Żeromskiego Stefana Lublin Lublin
20-359 Lublin lubelskie Żmichowskiej Narcyzy Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Żonkilowa Lublin Lublin
20-368 Lublin lubelskie Żurawia Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Żurawinowa Lublin Lublin
20-029 Lublin lubelskie Żwirki i Wigury Lublin Lublin
20-854 Lublin lubelskie Żywnego Wojciecha Lublin Lublin
42-700 Lubliniec śląskie Lubliniec lubliniecki
73-120 Lublino zachodniopomorskie Chociwel stargardzki
73-120 Lublino (Pieczonka) zachodniopomorskie Chociwel stargardzki
96-320 Lublinów mazowieckie Mszczonów żyrardowski
20-442 Lublin lubelskie Odległa Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Ofelii Lublin Lublin
20-082 Lublin lubelskie Ofiar Getta Planty Lublin Lublin
20-067 Lublin lubelskie Ogródkowa Lublin Lublin
20-205 Lublin lubelskie Okólna Lublin Lublin
20-355 Lublin lubelskie Olchowa Lublin Lublin
20-481 Lublin lubelskie Olszewskiego Karola Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Olszynowa Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Opolan Lublin Lublin
20-724 Lublin lubelskie Opolska Lublin Lublin
20-881 Lublin lubelskie Oratoryjna Lublin Lublin
20-504 Lublin lubelskie Orkana Władysława Lublin Lublin
20-712 Lublin lubelskie Orlanda Vittorio Emanuela Lublin Lublin
20-377 Lublin lubelskie Orląt Lwowskich Lublin Lublin
20-244 Lublin lubelskie Orlika-Ruckemanna Wilhelma Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Orłowskiego Aleksandra Lublin Lublin
20-751 Lublin lubelskie Orna Lublin Lublin
20-719 Lublin lubelskie Owcza Lublin Lublin
20-860 Lublin lubelskie Paderewskiego Ignacego Jana Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Palmowa Lublin Lublin
20-331 Lublin lubelskie Pancerniaków Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Papiewskiej Wandy Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Paprociowa Lublin Lublin
20-734 Lublin lubelskie Parady Pawła Lublin Lublin
20-302 Lublin lubelskie Parkowa Lublin Lublin
20-815 Lublin lubelskie Partyzantów Lublin Lublin
20-854 Lublin lubelskie Paryska Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Pasieczna Lublin Lublin
20-421 Lublin Lublin Pawia 10-18(p) Lublin
20-414 Lublin Lublin Pawia 33-41(n) Lublin
20-348 Lublin lubelskie Pawia Lublin Lublin
20-455 Lublin lubelskie Pawłowa Iwana Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Pelczarskiej Zofii Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Peoniowa Lublin Lublin
20-719 Lublin lubelskie Perlicza Lublin Lublin
20-574 Lublin lubelskie Perłowa Lublin Lublin
20-148 Lublin lubelskie Petrykiewicza Władysława Lublin Lublin
20-413 Lublin Lublin Piaskowa 15-DK(n) Lublin
20-783 Lublin lubelskie Piechoty Józefa Lublin Lublin
20-423 Lublin lubelskie Piękna Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Pigwowa Lublin Lublin
20-091 Lublin lubelskie Pileckiego Witolda (Rotmistrza Witolda Pileckiego) Lublin Lublin
20-407 Lublin Lublin Piłsudskiego Józefa Al. (Marszałka Józefa Piłsudskiego) 24-26(p) Lublin
20-376 Lublin lubelskie Piskora Tadeusza Lublin Lublin
20-317 Lublin lubelskie Plagego i Laśkiewicza Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Platanowa Lublin Lublin
20-814 Lublin lubelskie Plater Emilii Lublin Lublin
20-707 Lublin lubelskie Płk. Borelowskiego Marcina Lublin Lublin
20-115 Lublin lubelskie Po Farze Pl. Lublin Lublin
20-730 Lublin lubelskie Podhalańska Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Podkomorska Lublin Lublin
20-117 Lublin lubelskie Podwale Lublin Lublin
20-337 Lublin Lublin Pogodna 22a-54(p) Lublin
20-830 Lublin lubelskie Polan Lublin Lublin
20-817 Lublin lubelskie Poligonowa Lublin Lublin
20-310 Lublin lubelskie Polna Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Poloniusza Lublin Lublin
20-095 Lublin lubelskie Połaniecka Lublin Lublin
20-482 Lublin lubelskie Południowa Lublin Lublin
20-728 Lublin lubelskie Pomorska Lublin Lublin
20-060 Lublin lubelskie Poniatowskiego Józefa Lublin Lublin
20-141 Lublin lubelskie Porzeczkowa Lublin Lublin
20-819 Lublin lubelskie Potok Lublin Lublin
20-853 Lublin lubelskie Poturzyńska Lublin Lublin
20-806 Lublin lubelskie Powstańców Śląskich Lublin Lublin
20-377 Lublin lubelskie Powstańców Warszawy Lublin Lublin
20-731 Lublin lubelskie Poznańska Lublin Lublin
20-639 Lublin lubelskie Pozytywistów Lublin Lublin
20-872 Lublin lubelskie Ppor. Bołbotta Jana Lublin Lublin
20-524 Lublin lubelskie Prawiednicka Lublin Lublin
20-089 Lublin lubelskie Probostwo Lublin Lublin
20-135 Lublin lubelskie Prosta Lublin Lublin
20-426 Lublin lubelskie Próżna Lublin Lublin
20-533 Lublin lubelskie Przedwiośnie Lublin Lublin
20-137 Lublin lubelskie Przejazd Lublin Lublin
20-145 Lublin lubelskie Przelot Lublin Lublin
20-362 Lublin lubelskie Przerwy-Tetmajera Kazimierza Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Przyjacielska Lublin Lublin
20-314 Lublin lubelskie Przyjaźni Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Pszowian Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Ptasia Lublin Lublin
20-323 Lublin lubelskie Puchacza Lublin Lublin
20-046 Lublin Lublin Puławska 4a-24(p) Lublin
20-059 Lublin lubelskie Racławickie Al. Lublin Lublin
20-049 Lublin lubelskie Racławickie Al. Lublin Lublin
20-043 Lublin lubelskie Racławickie Al. Lublin Lublin
20-028 Lublin lubelskie Racławickie Al. Lublin Lublin
20-376 Lublin lubelskie Raczkiewicza Władysława Lublin Lublin
20-530 Lublin lubelskie Radości Lublin Lublin
20-036 Lublin lubelskie Radziszewskiego Idziego Lublin Lublin
20-039 Lublin lubelskie Radziszewskiego Idziego Lublin Lublin
20-031 Lublin Lublin Radziszewskiego Idziego 7-11(n) Lublin
20-080 Lublin lubelskie Radziwiłłowska Lublin Lublin
20-150 Lublin lubelskie Rapackiego Mariana Lublin Lublin
20-441 Lublin Lublin Reja Mikołaja 2-4(p) Lublin
20-458 Lublin Lublin Reja Mikołaja 11-DK(n) Lublin
20-434 Lublin lubelskie Rejtana Tadeusza Lublin Lublin
20-432 Lublin Lublin Reymonta Władysława Stanisława 2-26(p) Lublin
20-462 Lublin Lublin Reymonta Władysława Stanisława 36-58(p) Lublin
20-366 Lublin lubelskie Robotnicza Lublin Lublin
20-492 Lublin lubelskie Rodakiewicza Łukasza Lublin Lublin
20-840 Lublin lubelskie Rogowskiego Michała Ludomira Lublin Lublin
20-329 Lublin lubelskie Rolna Osada Lublin Lublin
20-707 Lublin lubelskie Romanowskiego Mieczysława Lublin Lublin
20-487 Lublin lubelskie Romera Eugeniusza Lublin Lublin
20-516 Lublin lubelskie Roślinna Lublin Lublin
20-379 Lublin lubelskie Roweckiego Stefana Lublin Lublin
20-347 Lublin lubelskie Rozstajna Lublin Lublin
20-722 Lublin lubelskie Roztocze Lublin Lublin
20-350 Lublin lubelskie Równa Lublin Lublin
20-538 Lublin lubelskie Różana Lublin Lublin
20-468 Lublin lubelskie Róży Wiatrów Lublin Lublin
20-537 Lublin lubelskie Ruciana Lublin Lublin
20-736 Lublin lubelskie Ruckiego Władysława Lublin Lublin
20-318 Lublin lubelskie Rudlickiego Jerzego Lublin Lublin
20-111 Lublin lubelskie Rynek Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Rysia Lublin Lublin
20-208 Lublin lubelskie Rządu Ludowego R. P. Pl. Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Sadowa Lublin Lublin
20-485 Lublin lubelskie Samsonowicza Jana Lublin Lublin
20-520 Lublin lubelskie Sarnia Lublin Lublin
20-537 Lublin lubelskie Sasankowa Lublin Lublin
20-869 Lublin lubelskie Sądecka Lublin Lublin
20-027 Lublin lubelskie Sądowa Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Sekutowicza Bolesława Lublin Lublin
20-225 Lublin lubelskie Sekwojowa Lublin Lublin
20-810 Lublin lubelskie Sempołowskiej Stefanii Lublin Lublin
20-817 Lublin lubelskie Sendlerowej Ireny Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Serwaczyńskiego Stanisława Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Sielankowa Lublin Lublin
20-455 Lublin lubelskie Siemiradzkiego Henryka Lublin Lublin
20-118 Lublin lubelskie Sienna Lublin Lublin
20-089 Lublin lubelskie Sieroca Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Sieroszewskiego Wacława Lublin Lublin
20-448 Lublin lubelskie Sierpińskiego Seweryna Lublin Lublin
20-617 Lublin lubelskie Siewna Lublin Lublin
20-826 Lublin lubelskie Skalista Lublin Lublin
20-055 Lublin lubelskie Skautów Lublin Lublin
20-305 Lublin lubelskie Składowa Lublin Lublin
20-811 Lublin lubelskie Skoczylasa Stefana Lublin Lublin
20-802 Lublin lubelskie Skrajna Lublin Lublin
20-704 Lublin lubelskie Skromna Lublin Lublin
20-785 Lublin lubelskie Skubiszewskiego Feliksa Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Sławin Lublin Lublin
20-426 Lublin lubelskie Słodowa Lublin Lublin
20-492 Lublin lubelskie Słomkowskiego Antoniego Lublin Lublin
20-461 Lublin lubelskie Słowackiego Juliusza Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Słowian Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Słupian Lublin Lublin
20-483 Lublin lubelskie Smoluchowskiego Mariana Lublin Lublin
20-474 Lublin Lublin Smoluchowskiego Mariana 2 Lublin
20-844 Lublin lubelskie Smyczkowa Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Sobótki Lublin Lublin
20-367 Lublin lubelskie Sokolniki Lublin Lublin
20-021 Lublin lubelskie Solna Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Sołecka Lublin Lublin
20-366 Lublin lubelskie Sosnowa Lublin Lublin
20-750 Lublin lubelskie Sójki Lublin Lublin
20-801 Lublin lubelskie Spadowa Lublin Lublin
20-066 Lublin lubelskie Spokojna Lublin Lublin
20-137 Lublin lubelskie Sportowa Lublin Lublin
20-402 Lublin lubelskie Spółdzielcza Lublin Lublin
20-147 Lublin lubelskie Spółdzielczości Pracy Al. Lublin Lublin
20-875 Lublin lubelskie Staczyńskiego Konrada Lublin Lublin
20-366 Lublin lubelskie Stalowa Lublin Lublin
20-510 Lublin lubelskie Stary Gaj Lublin Lublin
20-151 Lublin lubelskie Stefczyka Franciszka Lublin Lublin
20-440 Lublin lubelskie Sterna Abrahama Lublin Lublin
20-539 Lublin lubelskie Stokrotki Lublin Lublin
20-143 Lublin lubelskie Storczykowa Lublin Lublin
20-012 Lublin lubelskie Strażacka Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Stroma Lublin Lublin
20-709 Lublin lubelskie Struga Andrzeja Lublin Lublin
20-805 Lublin lubelskie Strzelecka Lublin Lublin
20-153 Lublin lubelskie Strzembosza Tomasza Lublin Lublin
20-439 Lublin lubelskie Stwosza Wita Lublin Lublin
20-341 Lublin lubelskie Sucha Lublin Lublin
20-377 Lublin lubelskie Sybiraków Lublin Lublin
20-530 Lublin lubelskie Sympatyczna Lublin Lublin
20-440 Lublin lubelskie Szaniawskiego Jerzego Lublin Lublin
20-226 Lublin lubelskie Szarotkowa Lublin Lublin
20-047 Lublin lubelskie Szarych Szeregów Lublin Lublin
20-012 Lublin lubelskie Szczerbowskiego Antoniego Lublin Lublin
20-335 Lublin lubelskie Szczygla Lublin Lublin
20-562 Lublin lubelskie Szczytowa Lublin Lublin
20-883 Lublin lubelskie Szeligowskiego Tadeusza Lublin Lublin
20-010 Lublin lubelskie Szerwentke Bożeny (Siostry Bożeny Szerwentke) Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Szewczyk Małgorzaty Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Szklarniana Lublin Lublin
20-124 Lublin lubelskie Szkolna Lublin Lublin
20-570 Lublin lubelskie Szmaragdowa Lublin Lublin
20-752 Lublin lubelskie Szpacza Lublin Lublin
20-708 Lublin lubelskie Szpitalna Lublin Lublin
20-861 Lublin lubelskie Szwajcarska Lublin Lublin
20-133 Lublin lubelskie Szymanowskiego Karola Lublin Lublin
20-818 Lublin lubelskie Szymańskiego Aleksandra Lublin Lublin
20-442 Lublin lubelskie Szymonowica Szymona Lublin Lublin
20-726 Lublin lubelskie Śląska Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Ślężan Lublin Lublin
20-415 Lublin lubelskie Śliska Lublin Lublin
20-861 Lublin lubelskie Śliwińskiego Józefa Lublin Lublin
20-452 Lublin lubelskie Śniadeckiego Jana Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Śnieżyńskiego Jana Lublin Lublin
20-148 Lublin lubelskie Św. Magdaleny Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Światowida Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Świerkowa Lublin Lublin
20-829 Lublin lubelskie Świetlista Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Świeża Lublin Lublin
20-467 Lublin Lublin Świętochowskiego Aleksandra 3-67a(n) Lublin
20-082 Lublin lubelskie Świętoduska Lublin Lublin
20-867 Lublin lubelskie Świętokrzyska Lublin Lublin
20-603 Lublin lubelskie Świtezianka Lublin Lublin
20-781 Lublin lubelskie Tarninowa Lublin Lublin
20-541 Lublin lubelskie Tatarakowa Lublin Lublin
20-205 Lublin lubelskie Tatarska Lublin Lublin
20-711 Lublin lubelskie Tatiany Lublin Lublin
20-862 Lublin lubelskie Tatrzańska Lublin Lublin
20-517 Lublin lubelskie Tęczowa Lublin Lublin
20-043 Lublin lubelskie Tischnera Józefa (Księdza Józefa Tischnera) Lublin Lublin
20-210 Lublin lubelskie Tokarska Lublin Lublin
20-581 Lublin lubelskie Topazowa Lublin Lublin
20-352 Lublin lubelskie Topolowa Lublin Lublin
20-255 Lublin lubelskie Torowa Lublin Lublin
20-205 Lublin lubelskie Towarowa Lublin Lublin
20-454 Lublin lubelskie Traugutta Romualda Lublin Lublin
20-713 Lublin lubelskie Tristana Lublin Lublin
20-142 Lublin lubelskie Truskawkowa Lublin Lublin
20-227 Lublin Lublin Trześniowska 51-DK Lublin
20-827 Lublin lubelskie Tulipanowa Lublin Lublin
20-572 Lublin lubelskie Turkusowa Lublin Lublin
20-230 Lublin Lublin Turystyczna 54-134(p) Lublin
20-440 Lublin lubelskie Tuwima Juliana Lublin Lublin
20-121 Lublin lubelskie Tysiąclecia Al. Lublin Lublin
20-489 Lublin lubelskie Uhorczaka Franciszka Lublin Lublin
20-108 Lublin lubelskie Unii Lubelskiej Al. Lublin Lublin
20-029 Lublin lubelskie Uniwersytecka Lublin Lublin
20-291 Lublin lubelskie Urbanowicza Witolda (Generała Witolda Urbanowicza) Lublin Lublin
20-825 Lublin lubelskie Urocza Lublin Lublin
20-727 Lublin lubelskie Urzędowska Lublin Lublin
20-135 Lublin lubelskie Ustronie Lublin Lublin
20-534 Lublin lubelskie Uśmiechu Lublin Lublin
20-136 Lublin lubelskie Walecznych Lublin Lublin
20-127 Lublin Lublin Walecznych 4-8(p) Lublin
20-607 Lublin lubelskie Wallenroda Konrada Lublin Lublin
20-435 Lublin lubelskie Wałowa Lublin Lublin
20-502 Lublin lubelskie Wapienna Lublin Lublin
20-491 Lublin lubelskie Wapowskiego Bernarda Lublin Lublin
20-803 Lublin Lublin Warszawska Al. 13-75(n) Lublin
20-833 Lublin lubelskie Wądolna Lublin Lublin
20-508 Lublin lubelskie Wąwozowa Lublin Lublin
20-044 Lublin Lublin Weteranów 20-DK(p) Lublin
20-038 Lublin Lublin Weteranów 3-13(n) Lublin
20-141 Lublin lubelskie Węglarza Stanisława Lublin Lublin
20-481 Lublin lubelskie Węglowa Lublin Lublin
20-405 Lublin lubelskie Widok Lublin Lublin
20-134 Lublin lubelskie Wiejska Lublin Lublin
20-137 Lublin lubelskie Wielka Lublin Lublin
20-611 Lublin lubelskie Wielkiego Kazimierza Lublin Lublin
20-071 Lublin lubelskie Wieniawska Lublin Lublin
20-502 Lublin lubelskie Wigilijna Lublin Lublin
20-147 Lublin lubelskie Wiktoryn Lublin Lublin
20-370 Lublin Lublin Wilcza 13-DK(n) 14-16(p)
20-819 Lublin lubelskie Willowa Lublin Lublin
20-352 Lublin lubelskie Wirowa Lublin Lublin
20-830 Lublin lubelskie Wiślan Lublin Lublin
20-315 Lublin lubelskie Witosa Wincentego Al. Lublin Lublin
20-086 Lublin lubelskie Wodopojna Lublin Lublin
20-381 Lublin lubelskie Wojewodzińska Lublin Lublin
20-716 Lublin lubelskie Wokulskiego Stanisława Lublin Lublin
20-627 Lublin lubelskie Wołodyjowskiego (Pana Wołodyjowskiego) Lublin Lublin
20-492 Lublin lubelskie Woronieckiego Jacka Lublin Lublin
20-386 Lublin lubelskie Wólczańska Lublin Lublin
20-730 Lublin lubelskie Wrocławska Lublin Lublin
20-203 Lublin lubelskie Wrzosowa Lublin Lublin
20-344 Lublin Lublin Wspólna 2-70(p) Lublin
20-363 Lublin Lublin Wspólna 72-DK Lublin
20-611 Lublin lubelskie Wyczółkowskiego Leona Lublin Lublin
20-330 Lublin lubelskie Wylotowa Lublin Lublin
20-045 Lublin lubelskie Wysockiego Piotra Lublin Lublin
20-124 Lublin lubelskie Wysoka Lublin Lublin
20-105 Lublin lubelskie Wyszyńskiego Stefana (Prymasa Stefana Wyszyńskiego) Lublin Lublin
20-425 Lublin lubelskie Wyścigowa Lublin Lublin
20-560 Lublin lubelskie Wyżynna Lublin Lublin
20-620 Lublin lubelskie Zachodnia Lublin Lublin
20-253 Lublin lubelskie Zadębie Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Zagajnikowa Lublin Lublin
20-717 Lublin lubelskie Zagłoby Lublin Lublin
20-828 Lublin lubelskie Zagonowa Lublin Lublin
20-148 Lublin lubelskie Zagrobskiej Zofii Lublin Lublin
20-832 Lublin lubelskie Zakątek Lublin Lublin
20-502 Lublin lubelskie Zakole Lublin Lublin
20-492 Lublin lubelskie Zalewskiego Ludwika (Księdza Ludwika Zalewskiego) Lublin Lublin
20-105 Lublin lubelskie Zamojska Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Zapolskiej Gabrieli Lublin Lublin
20-228 Lublin lubelskie Zawieprzycka Lublin Lublin
20-827 Lublin lubelskie Zbożowa Lublin Lublin
20-383 Lublin lubelskie Zdrowa Lublin Lublin
20-434 Lublin lubelskie Zegadłowicza Emila Lublin Lublin
20-875 Lublin lubelskie Zelwerowicza Aleksandra Lublin Lublin
20-450 Lublin Lublin Zemborzycka 3-29(n) Lublin
20-445 Lublin Lublin Zemborzycka 40-138a(p) Lublin
20-152 Lublin lubelskie Zgorzelskiego Czesława Lublin Lublin
20-204 Lublin lubelskie Zimna Lublin Lublin
20-525 Lublin lubelskie Ziołowa Lublin Lublin
20-834 Lublin lubelskie Ziółkowskiego Wiktora Lublin Lublin
20-148 Lublin lubelskie Związkowa Lublin Lublin
20-152 Lublin lubelskie Zwolskiego Edwarda Lublin Lublin
20-283 Lublin lubelskie Zygmunta Augusta Lublin Lublin
20-410 Lublin lubelskie Żabia Lublin Lublin
20-630 Lublin lubelskie Żarnowiecka Lublin Lublin
20-342 Lublin Lublin Żelazna 2-58(p) Lublin
20-110 Lublin lubelskie Żmigród Lublin Lublin
20-621 Lublin lubelskie Żniwna Lublin Lublin
20-801 Lublin lubelskie Żołnierska Lublin Lublin
20-813 Lublin lubelskie Żółkiewskiego Stanisława Lublin Lublin
20-706 Lublin lubelskie Żulińskiego Romana Lublin Lublin
20-311 Lublin lubelskie Żytnia Lublin Lublin
20-870 Lublin lubelskie Żywiecka Lublin Lublin
37-612 Nowy Lubliniec podkarpackie Cieszanów lubaczowski
37-612 Stary Lubliniec podkarpackie Cieszanów lubaczowski


Kod pocztowy

Kod pocztowy (pocztowy numer adresowy) – ciąg cyfr (rzadziej liter i cyfr) dodawany do adresu, mający ułatwiać sortowanie przesyłek. Format i zasady umieszczania kodów pocztowych są różne w różnych krajach.



Ciekawostki

  • Jak zapisywać kody pocztowe? Poznaj poprawny format! Pamiętaj, że kod pocztowy ma postać unikatowego ciągu cyfr, który ułatwia sortowanie przesyłek. Dlatego tak ważne jest zapisanie go w poprawnym formacie. Na przesyłkach kod pocztowy umieszcza się z lewej strony nazwy miejscowości, w której znajduje się pocztowy urząd oddawczy.
    Wzór adresowania: Sz.P. Marian Marecki ul. Radosna 83 26-600 Radom

  • Pamiętaj także, że jeśli nadajesz przesyłkę z zagranicy to kod pocztowy musi być poprzedzony prefiksem i zmienia się wtedy jego zapis.
    Wzór adresowania z zagranicy: Sz.P. Marian Marecki ul. Radosna 83 PL-26600 Radom POLAND .

  • Co ważne, podawanie międzynarodowego kodu pocztowego wymagane jest m.in. we wszystkich wnioskach o dotacje i subwencje z Unii Europejskiej. U nas znajdziesz każdy kod pocztowy!